Runibex Teknoloji Grup – İstanbul, Türkiye

İstanbul ve Londra merkezli olan Runibex Technology Grup, 1998 yılında kurulmuş olup bulut tabanlı kurumsal teknolojik çözümler üretmekte ayrıca enerji ve yapı alanında da çalışmalarını sürdürmektedir.

www.runibex.com

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Redibex Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. – İstanbul, Türkiye

2007 yılında kurulan Redibex, iş yazılımlarının, SAP AG ürün ve servislerinin, bulut tabanlı barındırma hizmetlerinin danışmanlığı konusunda hizmet vermektedir. Şirket; SAP, Microsoft ve Amazon Web Services partneridir.

www.redibex.com.tr

NGcommerce – İstanbul, Türkiye

2014 yılında kurulan NGcommerce, teknolojik altyapı hizmetleriyle birlikte e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren müşterilerine alanındaki en iyi danışmanlık hizmetini ve iş çözümleri platformunu sunmaktadır.

www.ngcommerce.com

Güven Energy A.Ş. – Malatya, Türkiye

1990 yılında kurulan Güven Enerji, yenilenebilir enerji yatırımları, enerji nakil hatları ve bunların danışmanlıkları konularında hizmet vermektedir. Şirket ayrıca elektrik dağıtım şebekeleri, hidroelektrik ve güneş enerji santrallerinin inşaları konusunda da çalışmalarını sürdürmektedir.

www.guvenenerji.net

Runibex Enerji – İstanbul, Türkiye

Runibex Enerji 1988 yılında kurulmuştur. Şirket endüstriyel ve ticari kullanıcılar için yenilenebilir enerji ve elektronik konularında ürünler, servisler ve çözümler sunmaktadır.

www.ibexstore.com