İş Zekası çözümünüz ne kadar hızlı devreye alınabilir?

Günümüzde hala bazı firmaların analitik ihtiyaçları, kalıplaşmış ve alışılagelmiş excel ve pivot tablolarından ibaret. Çoğu işletmenin bu konuda değişikliğe gitmesindeki en büyük engel, bu değişimin onlar için zaman ve maliyet kaybı olacağını düşünmeleridir. Excel’in yeşil fon rengine alışmış olan kullanıcılar, bu engeller yüzünden köklü bir analitik ve iş zekası değişiminden çekiniyor olabilirler.
Firmalar önce iş yapış şekillerini ve karar verme yöntemlerini analiz etmelidirler ki iş zekası kullanmamanın getirdiği maliyetlerin farkına varabilsinler. İş zekası; maliyet düşürme yöntemleri belirleme, iş fırsatları ortaya çıkartma, yatırımın geri dönüşümünün artırılımasına yardımcı olma (ROI), perakende taleplerine hızlı tepki verme ve fiyatları optimize etme konusunda firmalara katma değer sağlayan uygulamalardır.
Eğer iş zekasının gerekliliği konusunda hem fikirsek değişimdeki en büyük engel olan adaptasyon ve implementasyon süresi konusunda IQBender’ın avantajlarından bahsedebiliriz.
IQBender bünyesinde çalışan uzman mühendislerimizin zengin sektörel bilgisiyle hazırlanmış, sizin için özelleştirilebilen dashboardlar ile implementasyon süresini hatırı sayılır bir şekilde kısaltabiliyoruz. İş Zekası ve analitik bilgi birikimimiz ile; lojistik, perakende, sigorta, moda, e-ticaret ve telekom sektörlerinde ihtiyaç duyulabilecek bütün KPI’ların biz zaten farkındayız.
IQ Bender olarak 6-8 hafta içerisinde tüm dashboardlarınızla beraber iş zekası çözümünüzü devereye alabiliyoruz. Üstelik yapılmış olan dashboardları kullanmak için bütün projenin bitmesini beklemiyorsunuz. Yapılır yapılmaz canlı kullanıma alıyoruz.
Tüm bu katma değerlere daha hızlı ulaşabilmek için mail adresimizle iletişime geçebilirsiniz. info@iqbender.com

Please follow & like this content

LinkedIn
Facebook
Google+
http://www.iqbender.com/is-zekasi-cozumunuz-ne-kadar-hizli-devreye-alinabilir">
Twitter
Follow by Email