İş Zekası İhtiyacınıza Özel İş Modelleri

Gelişmekte olan ve her saniye veri üreten büyük, küçük bütün işletmeler artık bu verilerin birer yığından çok, katma değer üretebilecek zengin birer maden olduğunun farkında. Bu madeni işleyip bundan bir değer çıkarmak için ilk olarak ne adım atmalıyız sorusunun cevabı olaraksa akla gelen ilk şey iş zekası.

Şüphesiz ki piyasada bulunan birçok iş zekası çözümlerinin iddialı olduğu, farklı bakış açıları getirdikleri yönler var. Ancak verilen sadece ürünlerin kusursuz olmasının günümüz iş zekası kullanıcıları için yeterli olmadığı, IQBender olarak bizim farkettiğimiz bir husus. Bu yüzden işletmeler için esnek  iş modelleri üretip, her ihtiyaca hitap edebilmek için durmadan çalışıyoruz.

IQBender olarak sunduğumuz iş modellerinden kısaca bahsetmek gerekirse;

  • Servis modeli: Gittikçe outsource iş modeline yönelen BT dünyasına ayak uydurarak, iş zekası ihtiyacınızı hazır rapor setleri ile birlikte servis olarak edinme seçeneğini size sunuyoruz. İhtiyacınız olan ve olabilecek bütün KPI’lar, hazır dashboardlar IQBender tarafından hizmetinize sunuyoruz. İş zekası projenizi baştan sona teslim alıp, uçtan uca anahtar teslim bir iş zekası projesi gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında barındırmanızı bulut ortamında gerçekleştiriyor, hiçbir şekilde ek maliyet oluşturmadan sadece aylık kullanıcı bazlı fiyatlandırmayla sizi ekstra maliyetlerden kurtarıyoruz.
  • On-premise iş modeli: Kendi dashboardlarımı hazırlayıp kendi KPI’larımı ben belirlemek istiyorum barındırmasını da kendi sunucularımda yaparım diyen işletmeler için de bir seçeneğimiz var. Lisans satın alımı yoluyla tercih edebileceğiniz bu iş modelinde; sürükle-bırak yoluyla kolaylıkla tasarlayabileceğiniz, büyük veride emsalsiz performans gösteren yazılımı satın alıp, kendi projenizi dilediğiniz gibi hayata geçirebilirsiniz. Tabii bu iş modelinde sadece lisans satıp sizi yalnız bırakmıyoruz. İhtiyacınız olabilecek herhangi bir konuda iş zekası ortağınız olarak size yardımcı olmak için tetikteyiz.
  • Bulut Barındırma Modeli: Lisans satın alıp bulut ortamının esnekliğinden ve hızından faydalanmak isteyen işletmeler için ürettiğimiz bu iş modelinde, dünyanın dört büyük bulut şirketiyle olan partnerliklerimizin avantajlarından faydalanma fırsatı sunuyoruz.

İş modelleri ya da hizmetlerimiz hakkında herhangi bir konuda bilgi almak için mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. info@iqbender.com

Please follow & like this content

LinkedIn
Facebook
Google+
http://www.iqbender.com/is-zekasi-ihtiyaciniza-ozel-is-modelleri">
Twitter
Follow by Email

Leave a Comment